Telefon
+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

 

 

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

    Kombi alanında tecrübeli ve uzman ekiplerimizden kombi bakım hizmeti alabilirsiniz. Kombi bakımı işlemini bizler takip ettiğimiz

sürece kombiniz güvende olacaktır.
    Kombi bakımları kombinin verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlayarak oluşabilecek arıza ve performans düşüklüğünün önüne geçmektedir.

Bakım yapılmayan kombilerde verim düşerek doğalgaz tüketimi artmaktadır. Dolayısıyla faturalarınız da olumsuz yönde etkilenmektedir.

    Öncelikle kombi cihazının içindeki parçaların kirli olup olmadığı kontrol edilir. Cihazın tüm elektriği ve ısı sensörleri kontrol edilir. Bacanın açık olduğundan emin olduktan sonra su seviyesi ve su seviyesinin tutarlılık seviyesi kontrol edilir. Aşırı kirlenen tesisat suyu, ısı iletimini aksatır ve daha fazla doğalgaz tüketmenize sebep olur. Tesisat suyunuzun belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekebilir.
    Kombinizin uzun ömürlü olması için düzenli bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan ya da geç yaptırılan kombinin verimi düşer. Verimi düşen kombi daha fazla doğalgaz tüketerek evinizi daha az ısıtır. Bunlardan sebep olan soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner.
    İstanbul genelinde kombi bakımı işlemleriniz için telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 
 

Bize Ulaşın

+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

Adresimiz

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

E-posta