Telefon
+90 532 064 69 65 (Acil GSM)

+90 533 669 72 65

 

Adresimiz
Yakuplu merkez mah. Hercai Sokak No: 1B Beylikdüzü/İST.

    Petek bakımını mutlaka 2 yılda bir yaptırarak ısı tesisatınızdan gerekli verimi alabilirsiniz. Evinizin az ısınması, peteklerinizin

yarıdan aşağısının ısınmaması, yüksek ısıya rağmen ısınmıyorsa, petekleriniz hiç temizlenmedi ise ve kombi filtreniz tıkanıyor ise petek bakımınızı yaptırmanızda oldukça fayda var.
    Sizlerin de evde veya işyerinizde kombi peteklerinin yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız tesisat borularınızda tıkanma olabilir. Genelde peteklerin az ısınmasının sebebi kombi bakımının yanında petek temizliği ve petek bakımının yapılmamış olmasıdır.
    Kombi tesisatında kireç oluşan yer suyun ısındığı bölge olan eşanjardür. Petek bakımında kullanılan kimyasalların suyun geçtiği her noktaya tesir ederek kireçlenmeyi çözmesi ve tıkanıklığı aşarak tesisatınızın ilk günkü halini alması sağlanır.
    Anlatılan sebeplerden şikayetçiyseniz uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. İstanbul genelinde hizmet veren firmamıza telefon numaralarından ulaşarak, yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 
 

Bize Ulaşın

+90 532 064 69 65 (Acil GSM)

Adresimiz

Yakuplu merkez mah. Hercai Sokak No: 1B
Beylikdüzü/İST.

E-posta