Telefon
+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

 

 

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

    Pimaş tıkanıklık servisi olarak hizmet veren firmamız, uzman ekiplerden oluşan bir kadroya sahiptir. Kullandığımız son teknoloji

ürünü cihazlar ile kırmadan tıkanıklık giderebiliyoruz.
    Pimaş boruları birçok sebepten dolayı tıkanarak sağlığımızı ciddi anlamda tehdit etmektedir.Bazen lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette bazen de binanın logar borusunda meydana gelebilmektedir. Sağlıkla ilgili probleme yol açabileceği gibi olası bir su baskını tehlikesi de taşımaktadır. Eskisi kadar zahmetli ve zor bir iş değildir. Ancak bu sorunla ilgilenilmediği takdirde, sorun büyüyebilir.
    Tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda kullanılan atık ve temiz suların gidere taşınmasını sağlayan borulardır. Bu borular tıkanırsa ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Boruların içine atılan cisimler pimaş borusu içinde erimez ve suyun tahliyesini engelleyerek tıkanmaya neden olur. Bunun dışında bina yapımı ya da daha sonradan yapılan tadilat sırasında moloz ya da beton parçalarının kalması pimaşları tıkayabilir.  Bu tıkanıklara çözüm bulunmadığında ise evinizin içi adeta kanalizasyon kokusu kaplar. Sadece nahoş koku değil, üstüne bir de ailenizin sağlığını tehdit eden bakteriler evin içine yayılmaya başlar.
    Kameralı pimaş açma işlemlerini robotla en kısa sürede yaparak, tıkanıklığa sebep olan sorunları zamanında müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. Firmamız uzman ekibiyle tıkanıkları açmak için son teknoloji makine, robot kullanır.

 
 

Bize Ulaşın

+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

Adresimiz

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

E-posta