Telefon
+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

 

 

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

Önceden kullanılan, sizi yoran ve zahmetli su kaçak tespit yöntemlerinin yerine sizler için kısa zamanda, kesin çözüme ulaşan

su kaçak yöntemlerini kullanarak hızlı bir şekilde sonuca oluşur. Su kaçaklarında cihaz sistemi kullanılmadığı sürece etraf kırılıp dökülmeyle başlar ve yapının gereksiz kırılması durumunda onlarca masraf ile karşılaşırsınız. İstanbul su kaçağı tespiti ile firmamız sunduğu geniş hizmet ağı ile sizlere hizmet vermekteyiz.
    Bizi aradığınızda firmamızın yetkili uzmanları ekiplerimizi adresinize gönderir. Su kaçak tespit cihazıyla tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını hızlı bir şekilde bulurlar. Sahip olduğumuz cihazlar ve bakımlar hakkında telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
    Su tesisatına bağlı olarak ortaya çıkan yaşamınızı geçirdiğiniz yerde su kaçağı, su sızıntısı, damlatma ve nemlenme sorunlarınızı tespit ederek kolay ve hızlı bir şekilde gereğini yapıyoruz. Su kaçağı bulma işlemini, cihazımız yardımıyla hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve temiz ya da pis su gider borusundaki kaçağı onarıyoruz. Su sızıntısı tespiti yöntemiyle, faturalarınız yüksek gelmez ve eskiden kullanılan zorlu tadilat işlerinden kurtulursunuz.
    Cihazda su kaçağı tespiti ile çok kırıp dökmeden, eski yöntemlerin aksine cihaz yardımıyla ilk önce soğuk su tesisatını test ediyoruz. Sağlam ise sıcak su tesisatına geçip eğer varsa uygun cihazla yer tespitini yapıyoruz. Belirlenen yer doğrultusunda bir ya da 2 fayans kırarak kaçağı buluyoruz ve tamirini yapıyoruz. Mutlaka tamir yapıldıktan sonra kontrolü yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizler için her zaman önemlidir.

 
 

Bize Ulaşın

+90 536 464 35 98 (Acil GSM)

Adresimiz

Acıbadem mah. Seyh Galip Sok No 2 / 1

Koşuyolu / Kadıköy

E-posta